Raktáros, anyagmozgató, karbantartó, javító, minőségellenőr, gépkezelő, gyártósóro

Feltöltő neve: infozeg@jobandcareer.hu
Feltöltés ideje: 2017. október 09., hétfő
Hirdető neve: Job & Career Kft
E-mail cím: infozeg@jobandcareer.hu
Telefonszám: 06 30 284 55 22
Kategória
Kedvencekbe!
Új megpályázható munkakörök Zalaegerszegen:

• gyártósori összeszerelő (min.8.ált.) br. 131 500 EZER FT-tól
• gépkezelő (szakmunkás biz.) br. 162 EZER FT-tól
• minőségellenőr (érettségivel) br. 162 EZER FT-tól
• sorvezető (vezetői tapasztalattal)br. 175 EZER FT-tól
• raktáros (targoncás jogosítvány+szakmunkás biz.) br.185 EZER FT-tól
• anyagmozgató (szakmunkás biz.) br. 137-147 EZER FT-tól
• Javító hibakereső (műszerész végzettség) br.190-220 EZER FT-tól

Juttatások:
• alapbér (br 131.500-220.000 Ft) munkakörtől függő
• műszakpótlék (15/45% vagy 25/55%)
• havi és negyedéves teljesítmény bónusz
• ajánlási bónusz
• Cafeteria (9.300-15400 Ft), céges busz
• vasárnapi pótlék 50%; túlóra 150-200%
• előre lépési és karrier lehetőség

Amennyiben szeretne jelentkezni, hívja a 30/2845522-os telefonszámot!
Eng.szám: 49765-1/2008-5100595