Hibakeresőket, javítókat keresünk! - Állást kínál - Zalaegerszeg

Feltöltő neve: infozeg@jobandcareer.hu
Feltöltés ideje: 2017. szeptember 13., szerda
Hirdető neve: Job and Career
E-mail cím: infőzeg@jobandcareer.hu
Telefonszám: +36202655216
Kategória
Kedvencekbe!
A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
• Gyártás közbeni hibák analízise és javítás
• Eseti reklamáció, vevői információ felülvizsgálata, valamint részvétel a
felülvizsgálatokban
• Komplex termékek hatékony hibaelemzése, okok feltárása, javítás
• Gyártási javításokhoz kapcsolódó mérőműszerek teljeskörű használata
• Termeléshez kapcsolódó külső szabványok, eljárások ismerete, alkalmazása
a napi munkafolyamatok során
• Kapcsolattartás a társszervezettekkel, a felmerülő hibák, javítások
visszajelzése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:
• Elektroműszerész vagy híradástechnikai műszerész végzettség
• Forrasztástechnikai ismeretek
• Szakirányú, gyártási tapasztalat, ismeret előnyt jelent
• Számítógépes ismeretek
• Megbízható, önálló munkavégzés
• Elkötelezett a műszaki, elektronikai terület iránt
• 4 műszakos munkarend vállalása
• Erkölcsi bizonyítvány

Előnyként értékeljük:
• Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
• Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság

Amit kínálunk:
• alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
• professzionális, modern munkakörnyezet
• szakmai fejlődési lehetőség
• jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

eng.49765-1/2008-5100595